Industry Wire

Geplaatst door Bloomon

bloomon verrast klanten met kraskaartactivatie voor 11e verjaardag, met prijzen van bevriende merken

Amsterdam, 27 oktober 2025 – bloomon vierde in oktober hun 11e verjaardag met een opvallende marketingactivatie. Geen gebruikelijke verjaardagskortingen, maar een kraskaartstrategie waarbij klanten kans maakten op spectaculaire prijzen. Voor de activatie sloeg bloomon de handen ineen met bevriende merken en gaf 11 cadeaus weg aan klanten in Nederland en 11 in België.

Door middel van een kraskaart, verstuurd in de verjaardagsweek (20 tot en met 26 oktober), maakten verzenders én ontvangers (ook abonnees) kans op verschillende prijzen. De cadeaus van de vrienden* van bloomon varieerden van abonnementen tot giftsets, een stadsfiets en meer. Via social media werden de prijzen onthuld en de winnaars gedeeld.

“Vorig jaar vierden we onze 10e verjaardag groots. Dit jaar wilden we het over een andere boeg gooien en onze klanten verrassen, met cadeaus van 11 van onze bevriende merken en met spectaculaire prijzen. Door deze verrassende activatie konden we onze klanten bedanken en tegelijkertijd met een creatieve aanpak en op een onderscheidende manier de markt benaderen.” – Danielle Schoop, Brand Lead bloomon.

Daarnaast lanceerde de online bloemist een collectie verjaardagsfavorieten, met boeketten vol bijzondere stelen en cadeaus. Bovendien sloegen ze de handen ineen met mede B Corp Tony’s Chocolonely voor een extra feestelijke chocoladereep. De limited edition reep met melk-, karamel-, biscuitsmaak is gehuld in een exclusieve en speciaal ontworpen bloomon-wikkel. Verkrijgbaar zolang de voorraad strekt als extraatje of in een cadeaupakket.

Kraskaart, Original ‘Colourful confetti’ Original boeket t.w.v. €24,95 en limited edition bloomon x Tony’s Chocolonely reep €8,95

11 jaar verandering in de bloemensector
Al vanaf dag één doet bloomon het anders, namelijk met bloemen die direct van de kweker komen. Door de korte keten kan de online bloemist 10 dagen versgarantie bieden op hun boeketten. bloomon onderscheidt zich daarnaast voornamelijk op het gebied van design, dankzij de eigen bloemstylisten die de boeketten wekelijks met zorg samenstellen. Bloomon begon als pionier in bloemenabonnementen, maar is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevende floral shop met, naast bloemenabonnementen, óók de beste cadeaus voor jezelf en anderen.

Als onderdeel van de Britse Bloom & Wild Group (sinds 2021) behaalde bloomon in 2023 ook hun B Corp-certificering, waarmee ze de volgende stap zetten om de bloemensector van binnenuit te veranderen. Welke ambities bloomon nog heeft voor de toekomst? Ze werken hard om de uitstoot van hun boeketten te verlagen met 50% in 2030 en bouwen verder aan hun ambitie om een zo inclusief en divers mogelijke organisatie te zijn.

*De vrienden van bloomon: Marie Stella Maris, Parfumado, Urban Nature Culture, HBO Max, Doing Goods, Veloretti, Studio Noos, 10Days, Crisp, &C Magazine (alleen NL), Tony’s Chocolonely (alleen NL), Serax (alleen BE) en Neuhaus (alleen BE).

_________________________________________________________________________________________
Interesse om iets uit de collectie te ontvangen? Mail dan naar faam.lemm@bloomon.nl. Let op: er is een beperkt aantal exemplaren beschikbaar.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht