Industry Wire

Geplaatst door ISM eCompany    

ISM eCompany en Shopware gaan partnership aan

Rotterdam, 4 mei – Sinds kort mag fullservice digital agency ISM eCompany zich officieel Solution Partner van Shopware noemen. Met deze samenwerking kunnen zij nog beter inspelen op de klantvraag om het digital commerce succes van hun klanten te maximaliseren.

Over Shopware
Het van oorsprong Duitse e-commerceplatform Shopware bestaat inmiddels 20 jaar en heeft meer dan 100.000 tevreden klanten. Het open source e-commerceplatform heeft gebruiksvriendelijkheid en flexibiliteit hoog in het vaandel staan. Shopware biedt – naast een hoop standaard functionaliteiten, de mogelijkheid om uw webshop gemakkelijk en volledig naar uw wensen in te richten. Klantbeleving en storytelling staan centraal binnen dit e-commerceplatform.

“Als fullservice digital agency staan we voor innovatie. Zo is er in de markt steeds meer vraag naar een flexibele front-end, om een goede gebruikerservaring te bieden. De API-based oplossing van Shopware 6 zorgt ervoor dat we kunnen voorzien in deze klantvraag en we gezamenlijk met de community van Shopware vernieuwende technieken als PWA kunnen implementeren. Shopware is een waardevolle toevoeging op onze bestaande technische dienstverlening.”
– Collin de Boer, Manager Business Development bij ISM eCompany

Een nieuw e-commerceplatform in de coronacrisis
Shopware biedt samen met Mollie en Hipex ondernemers een gratis starterskit om een online winkelomgeving op te zetten, waarmee inkomsten die in fysieke winkels worden misgelopen gecompenseerd kunnen worden. Onlinestarthulp.nl biedt u zes maanden gratis Shopware Professional Edition en drie uur gratis support van ISM eCompany.

Over ISM eCompany
ISM eCompany ontwerpt, bouwt en optimaliseert webshops sinds 1992. De 150 gedreven digital professionals combineren bewezen e-commercestrategieën, slimme techniek, creatief design en datadriven online marketing voor het realiseren van maximaal e-commerce rendement voor klanten als Youfone, Wijnvoordeel.nl, Van den Assem en Intratuin.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht