Industry Wire

Mobiele provider *bliep vandaag vernieuwd

*bliep, de mobiele provider, gelooft dat jongeren het verschil kunnen maken en is daar zelf intussen het succesvolle bewijs van.

De jongeren van *bliep lanceren vandaag het nieuwe *bliep. Anderhalf jaar na het ontstaan introduceren zij vandaag naast een compleet nieuwe website en nieuwe app, het bellen voor 50 cent per dag.

Het is dus tijd voor het nieuwe *bliep. Elke *blieper heeft nu de keuze: voor 50 cent per dag kun je de hele dag internetten, sms’en en bellen met *bliep gebruikers. Voor 50 cent extra bel je de hele dag naar alle vaste en mobiele nummers in Nederland. Wil je sneller mobiel internet? Dan zet je dit aan, ook voor 50 cent extra. Op de website en via de app kun je elke dag van tarief wisselen.

In plaats van stilzitten en genieten van het succes doen deze jonge rebels van de telecomwereld juist het tegenovergestelde: het helemaal opnieuw uitvinden van *bliep. De wereld verandert zo snel dat je jezelf constant opnieuw uit moet vinden, aldus Freek Gille, 17 jaar en verantwoordelijk voor de productontwikkeling van *bliep. Daarom hebben we een geheel nieuwe app, website en vormgeving vanaf 15 november. Maar ook het product zelf is dus vernieuwd.

Anderhalf jaar geleden waren er veel mensen sceptisch en niemand geloofde dat er ruimte was binnen het overvolle landschap van providers. Geen enkele krant besteedde aandacht aan de lancering. Hoe anders kan het lopen! *bliep is gegroeid van 0 naar meer dan 50.000 klanten en nog veel meer fans. Februari dit jaar werd *bliep niet voor niets winnaar van de prestigieuze prijs “Startup of the year” van The Next Web en wonnen ze de PIRA award voor de eerlijkste campagne.
*bliep heeft dus alle reden om een feestje te vieren:

– Ze werden dit jaar de startup van het jaar

– Groeit als een spreekwoordelijke kool
– Introduceert onbeperkt bellen voor 50 cent per dag

Als je dan een bedrijf bent dat gerund wordt door jongeren, hoe leuk is het dan om naast allemaal super talentvolle jonge DJ’s de hipste oma van de dance scene uit te nodigen. Dus komt DJ Mamy Rock speciaal voor de launchparty van *bliep voor het eerst naar Nederland. Hiervoor is vrijdag BARKODE afgehuurd en de kaartjes die *bliep weggeeft aan haar trouwste fans zijn intussen zo gewild dat er grof geld voor wordt geboden op internet.

Check www.bliep.nl voor een live update van de spannende relaunch van deze teenage startup.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht