Mobile Outfitters start in Nederland

Rotterdam/Amsterdam, 2 december 2019 – Mobile Outfitters Benelux, verdeler van 360° screenprotectors en Style skins voor mobile devices (smartphones, tablets, laptops, smartwatches en game consoles), start op in Nederland. Het bedrijf biedt haar telecom accessoires typisch aan als bijproduct in telecom shops. De eerste machines van Mobile Outfitters zijn te vinden in de Samsung Experience Store in Utrecht, in de reparatiecentra van Samsung in Rotterdam en Amsterdam, en bij Decom in Didam.
Mobile Outfitters Benelux, de Benelux verdeler van de hippe Clear-Coat en Style Skins schermbeschermers, start haar activiteiten in Nederland. Het bedrijf is houder van de Master franchise voor de Benelux markten. De producten van Mobile Outfitters zijn ontworpen en gefabriceerd in de VS. Ze worden op maat gesneden van het toestel van de klant en door de specialisten in de winkels aangebracht. Ze komen met levenslange garantie en een prima service. Binnenkort komt er een revolutionair, nieuw product bij, met unieke kenmerken voor de bescherming van mobile devices: Fusion.
De eerste verkooppunten in Nederland
Mobile Outfitters sloot een eerste partnerschap met Samsung en is aanwezig in de eerste Experience Store in Utrecht. De verdeler is ook aanwezig in twee reparatiecentra van Samsung in Rotterdam en Amsterdam. Het vierde verkooppunt is in de Decom, een franchise-verkooppunt van Telecombinatie in Didam.
Mobile Outfitters Benelux streeft ernaar 20 bijkomende verkooppunten te hebben in de Benelux tegen eind 2019 en 75 tegen eind 2020. Het bedrijf wil partnerschappen sluiten met solide marktspelers die over talrijke verkooppunten beschikken.
Specificiteit van de Nederlandse markt
Benoit Margery, CEO van Mobile Outfitters Benelux: “De Nederlandse telecom markt wordt gekenmerkt door de vele franchises. Dat vertraagt de uitrol van onze activiteiten. Er moet immers met elke franchisenemer afzonderlijk worden onderhandeld”.
“Verder is de reparatie- en refurbished-markt in Nederland sterker ontwikkeld dan in België. De verkoop van nieuwe smartphones daalt, terwijl reparatiecentra en de markt van de refurbished toestellen de wind in de zeilen hebben. Het aanbrengen van een Clear-Coat of Style Skin verlengt de levensduur van een mobiel toestel aanzienlijk, en geeft het dus een echte meerwaarde bij doorverkoop op de tweedehandsmarkt. Voor Mobile Outfitters is het ontwikkelingspotentieel in Nederland dan ook significant”.
Voordelen van Clear-Coat, Style Skins en de kant-en-klare RapidCut-service
Mobile Outfitters heeft twee innovatieve productengamma’s om elk mobiel toestel ter wereld te beschermen (smartphones, tablets, draagbare computers, smartwatches, game consoles, enz.). Clear-Coat is een 360° bescherming voor alle mobiele apparaten. Het is concreet een dunne, erg sterke laag silicone, die krasvast is en schokken opvangt. Met deze bescherming heeft men ook een beter grip van het toestel, waardoor het minder makkelijk uit de handen glijdt. Bovendien herstelt deze sterke bescherming zichzelf. Style Skins is een uitgebreid gamma covers voor smartphones. Er zijn 32 kleuren en texturen beschikbaar. Men kan er zijn mobile device mee personaliseren. Binnenkort komt er een revolutionair, nieuw product bij, met unieke kenmerken voor de bescherming van mobile devices: Fusion.
De twee beschermingstypes, Clear-Coat en Style Skins, worden op enkele seconden tijd uitgesneden op maat van het toestel van de klant. Mobile Outfitters US ontwikkelde hiervoor het RapidCut-snijsysteem, dat in de partnerwinkels geïnstalleerd wordt. De software van de machine bevat een 2000 modellen van zo’n 100 verschillende merken, en wordt continu aangevuld met de nieuwste modellen.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.