Industry Wire

Geplaatst door Pantheon Automatisering B.V.

Pantheon neemt ERP-pakket Bestmate over van Centric

HEERENVEEN – 27 AUGUSTUS 2015 Pantheon Automatisering B.V. is blij met de overname van het Centric-pakket Bestmate, een betrouwbare ERP-oplossing binnen de IBM i-markt. De overname past uitstekend binnen de huidige strategie van Pantheon om zijn positie binnen de IBM i-markt in de Benelux te versterken. Op dit moment werken een kleine 60 klanten met het ERP-pakket.

Als innovatieve organisatie is Pantheon altijd op zoek naar nieuwe kansen om zijn klanten beter te bedienen. ‘Bestmate is een uitstekende aanvulling op ons huidige aanbod,’ aldus een tevreden directeur Henk Lankman. ‘Met een steeds breder spectrum van software oplossingen kunnen we onze klanten een mooi perspectief bieden voor de toekomst. Door overnames en het aantrekken van nieuw personeel vergroten we bovendien onze expertise.’

Ook Ferry Kalfsvel,  directeur Supply Chain Solutions van Centric, is positief over de overname. ‘De activiteiten van Pantheon sluiten naadloos aan op de behoeften en ontwikkelingen van Bestmate. Aangezien Pantheon voor zijn ERP-oplossingen gebruik maakt  van  IBM Power i-systemen, heeft  het bedrijf veel kennis en expertise in huis om Bestmate goed te kunnen ondersteunen. De verkoop van Bestmate aan Pantheon zien wij daarom als de beste stap voor onze klanten en medewerkers.’

De zes medewerkers van Centric komen in dienst van Pantheon en krijgen standplaats Weesp. Via onderhoudscontracten blijven zij hun diensten leveren aan de huidige klanten. ‘De medewerkers kennen de klanten en het pakket. Met die kennis en ervaring kunnen we de klanten snel en efficiënt blijven bedienen, aangevuld met de expertise die we al in huis hebben op het gebied van ERP-oplossingen,’ aldus Henk Lankman.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht