Industry Wire

Q-music haakt in op de WK-uitschakeling met positieve website

Niet getreurd – ieder nadeel heb zijn voordeel, zei Johan Cruijff al. Dat is ook de gedachte achter de ludieke inhaakcampagne ‘wezijngeenkampioenmaar.nl’ van radiozender Q-music. Nederland is door het verlies in de halve finale van het WK toch in mineurstemming en daarom roept Q op om positieve berichten te delen die moeten helpen de late uitschakeling wat luchtiger te zien. Iedereen kan op de site wezijngeenkampioenmaar.nl een foto uploaden en een slagzin verzinnen, waarmee duidelijk wordt dat we wel balen van de uitschakeling, maar tegelijkertijd ook heel trots zijn op de prestaties van het Nederlands elftal.

Community manager Jorn Agterberg: “Dit WK heeft Nederland weer laten zien hoe creatief mensen zijn met inhakers op de wedstrijden en opvallende momenten tijdens het kampioenschap. Nu vragen we de Q-luisteraars om creatief te zijn met de uitschakeling van Oranje. We zijn net geen wereldkampioen geworden en dat is balen, maar op deze manier geven we er met onze actieve community een leuke en positieve twist aan!”

Q-music heeft de site direct na afloop van de wedstrijd opgezet en hoopt door positieve statements het sentiment te verzachten. De campagne sluit perfect aan bij de missie van de zender: Q-music wil elke dag plezier, energie en een goed gevoel brengen in het leven van de luisteraars.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht