Industry Wire

Geplaatst door SWOOP

Shirtsponsor SWOOP nu ook officieel partner bij Vitesse

Den Bosch, 26 april 2017 – SWOOP is sinds eind januari van dit jaar shirtsponsor van Vitesse. Bij alle thuis- en uitwedstrijden van Vitesse siert het logo van SWOOP op de mouw het geel-zwarte tricot. Daarnaast heeft SWOOP zondagmiddag een tweejarig contract ondertekend, waarmee het ook officieel partner van Vitesse is geworden.

Willem van der Linden, manager commerciële zaken Vitesse, over de shirtsponsor en nieuwste partner: “Als voetbalclub zijn wij dagelijks in beweging en op zoek naar nieuwe ontwikkelingen. SWOOP staat met haar vooruitstrevende ideeën ook voor vernieuwing en innovatie. De afgelopen maanden hebben we al prettig met elkaar samengewerkt. Dat gaat nu met het tekenen van het partnership nog intensiever gebeuren.”

Joshua Kappen, algemeen directeur van SWOOP: “Steeds meer mensen zien in een refurbished toestel het beste alternatief voor een nieuwe smartphone of tablet, met als gevolg dat SWOOP steeds sneller groeit. Net als Vitesse kijken we ernaar uit om die beweging de komende seizoenen samen voort te zetten. De eerste beweging is al zichtbaar, nu SWOOP niet alleen sponsor is op het shirt, maar ook partner van Vitesse.”

Vitesse heeft sinds seizoen 2014|2015 een samenwerking met kledingpartner Macron. Truphone staat als hoofdsponsor op het shirt, SWOOP op de mouw, Smipe siert de rug van het geel-zwarte shirt en DunoAir is broeksponsor.

Over SWOOP
SWOOP is een one-stop-shop waar consumenten en bedrijven terechtkunnen voor drie diensten die samen het recycleproces van toestellen volgen: refurbished toestellen aanschaffen, eigen toestellen laten repareren en oude toestellen inruilen. Het bedrijf streeft ernaar de levensduur van mobiele apparaten te verlengen, omdat ze vaak langer meegaan dan fabrikanten doen geloven. SWOOP is gevestigd in Almere, Den Bosch, Nijmegen, Tilburg en Utrecht. Kijk voor meer informatie op www.swoop.nl.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht