Industry Wire

Geplaatst door HvA

Southern University of Denmark bezoekt Digital Life Lab

Op 13 oktober jl. bracht een delegatie van 18 derdejaars bachelor studenten van ‘the Southern University of Denmark’ een bezoek aanhet Digital Life Lab. De Deense studenten volgen een engineeringopleiding met een focus op zorg en welzijn. De groep bezocht verschillende instellingen en bedrijven in Nederland die zich bezig houden met technologie in zorg.

Interesse voor de onderzoeksprojecten van Digital Life was groot, vooral op het gebied van sensormonitoring kwamen veel vragen. Een belangrijk kenmerk van de Deense opleiding is dat projecten zoveel mogelijk in samenspraak met de gebruiker plaatsvinden (human centred design), hierin werd een overeenkomst gevonden met de onderzoeksprojecten van Digital Life.

Het idee is ontstaan om het bezoek te beantwoorden door met studenten van de minor Zorgtechnologie van de HvA af te reizen naar Denemarken. Ook wordt er gekeken of in de toekomst een uitwisselingsprogramma met de Southern University of Denmark mogelijk is.

Wil je meer weten over het uitwisselingsprogramma neem dan contact op met Yanti Slaats.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht