IT-uitgeverij HUB Uitgevers neemt het roddeltechblog Hyped.nl over. De oprichter van het blog was sinds een jaar op zoek naar een nieuwe eigenaar, om de continuïteit te garanderen.
Eerdere gesprekken om de site te verkopen strandden, aldus oprichter Jeroen Bertrams: “Een overdracht bleek echter lastig, met name omdat een kopende partij voldoende redactionele kracht nodig heeft. Dat was niet het geval.”
HUB Uitgevers, waar voormalig Sanomabaas Paul Molenaar directeur is, is de kopende partij geworden. Bertrams krijgt de gewenste redactionele ondersteuning en gelegenheid zijn uitbreidingsplannen te realiseren.
Een van de eerste initiatieven is dat financieel-economische site Z24.nl Hyped.nl aanstelt als exclusief leverancier van berichten over persoonlijke technologie. Dat is niet verrassend, aangezien Molenaar van de aandeelhouders van Z24 is.
HUB Uitgevers exploiteert tientallen computer- en IT-gerelateerde titels.
Foto: Jonathan Mueller (cc)














Voor zover Hyped