Samenwerking Yahoo en Adobe

Yahoo en Adobe gaan samenwerken. De samenwerking voorziet er onder meer in dat ze samen een toolbar op de markt gaan brengen. Verder lijkt de samenwerking er vooral op gericht Adobe Reader verder aan de man te brengen. Financiele details van de overeenkomst zijn niet bekendgemaakt.
Door de overeenkomst zal het bereik van Yahoo! Search en het gebruik van Adobe Reader aanzienlijk toenemen, zo verwachten beide partijen. Ze zullen ook gezamenlijk producten gaan aanbieden.
Deze week zal Adobe samen met Yahoo! een toolbar in de markt zetten met AntiSpy software, een pop-Up blocker, een Yahoo zoekdienst, en met geintegreerde Adobe producten zoals een Adobe pdf-ontwikkelaar, een web-based dienst die gebruikers in staat moet stellen om documenten op eenvoudige wijze in pdf te zetten.
Op termijn zal aan de toolbar additionele functionaliteit toegevoegd worden, zodat het ook makkelijk wordt om web-based content te converteren naar Adobe pdf-files. Hierdoor kan html content ook makkelijker offline bekeken worden en gearchiveerd worden.
De nieuwe versie van Adobe Reader zal gebruikmaken van Yahoo! Search als de standaard internetzoekmachine. Dat moet gebruikers van Adobe Reader in staat stellen om makkelijker aan aanvullende informatie te komen die op internet staat.
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond