Industry Wire

Geplaatst door HK Communicatie

Wegener gaat samenwerking aan met NetDialog

De functionele behoeften van gebruikers veranderen continu, wat grote gevolgen voor de techniek heeft.Amsterdam 21 februari 2011 Door de vele IT veranderingen die het gevolg zijn van bedrijfsontwikkelingen, en het feit dat de markt voor veel gedrukte media als maar krimpt, is de samenwerking met wegener voor netdialog een echte uitdaging.

De huidige 24-uurs economie vraagt om hoogwaardige applicaties die continu beschikbaar zijn. Deze last drukt geheel op IT-organisaties die het hoogst mogelijke niveau van application-service zullen moeten bieden. Reden genoeg voor Wegener om een samenwerking aan te gaan met NetDialog om slechte prestaties van hun applicaties te voorkomen.

 

Wat doet NetX Monitoring Software?
NetX Applicatie Performance maakt Monitoring-software zichtbaar hoe het bandbreedtegebruik van een locatie is, en of er knelpunten ontstaan. Daarnaast bieden ze expertise aan om specifieke performanceproblemen te analyseren. Binnen Wegener is het netwerk erg belangrijk om een krant dagelijks uit te kunnen brengen. Wegener krijgt de gewenste informatie van NetDialog aangeleverd om zelf netwerkanalyses uit te kunnen voeren en beslissingen te nemen. De analysetijd bij netwerkgerelateerde problemen is daardoor sterk verkort.

Verandering functionele behoeftes
Het is moeilijk voor ICT-organisatie om vooraf op ontwikkelingen in te spelen en om tijdig de infrastructuur aan deze nieuwe behoeften aan te passen. Het uploaden van foto’s of het bekijken van videofilms op kleine locaties blijft daarnaast zeer problematisch binnen het bedrijf wanneer ze de netwerkkosten laag willen houden. Wegener is altijd al heel kostenbewust geweest. De reden daarvoor is het terug lopen van de omzet in de krantenbranche de afgelopen decennia.

Over NetDialog
NetDialog is specialist op het gebied van diensten voor Application Delivery Network (WAN Optimalisatie Controllers) en Applications Performance Monitoring (Keten Monitoring). Deze vakgebieden worden nauwlettend gevolgd door technologie research bedrijven als Forrester, Gartner, IDC en Trac Research. Zij ondersteunen organisaties met het in kaart brengen van hun applicatielandschap, de impact die applicaties hebben op de ICT infrastructuur en hoe applicaties daarin presteren. NetDialog levert een zelf ontwikkelde software oplossing. Deze oplossing, genaamd NetX, stelt gebruikers in staat om 24 uur per dag, 7 dagen per week, hun eigen applicaties te monitoren middels een web portal. NetX collecteert deze applicatie-informatie (±800 bedrijfsapplicaties) door Cisco routers, switches en WAN Optimalisatie Controllers (van o.a. BlueCoat, Cisco, Exinda, Riverbed) op gezette tijden uit te lezen.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht