Deel dit artikel
-

36 procent meer buitenlandse Rabo-internetklanten

Rabobank zag het aantal klanten bij zijn buitenlandse internetbanken met 36 procent groeien tot 267.000.

Dat blijkt uit de halfjaarcijfers die Rabobank vanmiddag presenteerde. Niet enkel het aantal klanten in Australië, België, Ierland en Nieuw-Zeeland steeg, maar ook het beheerd spaarvermogen. Dat groeide met 29 procent tot 6,6 miljard.

De beheerde spaargelden bij Rabobank Groep groeiden met 3 procent tot 105 miljard euro. De buitenlandse internetspaarders dragen voor 6,3 procent bij aan het totaal. In Nederland staat circa 40 miljard euro uit bij internetspaarrekeningen. In dat bedrag zit sinds 2 jaar amper beweging. De groei zit vooral bij de termijn-deposito’s.

De MKB-internetbank Bizner draagt volgens Rabobank bij aan de winst, maar hoeveel dat is rapporteert de bank niet.

Evenmin rapporteert de bank hoeveel internetklanten het in Nederland bedient. In totaal heeft het bedrijf 7 miljoen particuliere en zakelijke klanten.

De winst over het eerste halfjaar van 2008 kwam uit op 1,53 miljard euro, tegenover 1,37 miljard euro een jaar geleden.

Rabobank heeft 529 miljoen euro moeten afschrijven op slechte leningen uit de kredietcrisis.

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond