Hardware wordt een dienst

De gebruiker stond centraal op The Web and Beyond 2008: Mobility. Of zoals organisator CHI Nederland het zelf zegt: wat betekent mobiliteit voor mensen die onderweg interactie hebben met technologie in hun omgeving?
Christian Lindholm werkt bij Fjord, the Convergence Design Agency, in Londen. Hiervoor was hij Vice President of Global Mobile Products bij Yahoo!Mobile en verantwoordelijk bij Nokia voor de Nokia Navi-key user interface. Ook is hij de vader van de Nokia Series 60 user interface en bedenker van Nokia LifeBlog. Hij sprak op The Web and Beyond 2008 over ‘The new mobility’.
Lindholm is stellig overtuigd dat hardware een dienst wordt: “Je ziet nu al telecombedrijven de mini notebook Asus Eee weggeven samen met een abonnement, zoals dat eerder met de mobiele telefoon gebeurde.”
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond