Staples verdrievoudigt aantal e-commercemedewerkers

Staples, een groothandel in kantoorartikelen, verdrievoudigt tussen nu en 2014 zijn personeelsbestand met IT- en e-commercespecialisten.
Daarnaast wordt in het land van herkomst, Amerika, een laboratorium ingericht waar het onderzoek zal doen naar nieuwe vormen van retail. Meer specifiek gaat het daarbij om de inrichting van de multichannelstrategie.
De nieuwe IT- en e-commercespecialisten moeten het bedrijf helpen om de digitale en fysieke winkelervaring naadloos op elkaar te laten aansluiten. Het web, de mobiele app, de socialmedia-activiteiten en de fysieke winkels moeten als één aanvoelen voor de klant.
Het lab biedt ruimte aan 75 medewerkers.
Staples is ook actief in Nederland. Het bedrijf heeft internationaal een jaaromzet van circa 25 miljard dollar. De onderneming omschrijft zich als de op een na grootste e-commercepartij ter wereld.
Foto: Tim Collins (cc)
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
1 Reacties
Patrick
Amerika? Is dat niet een werelddeel?