Is Composable Commerce de toekomst van eCommerce?

Gasten: Sander Mangel, Kristof Van Roy Host: Sander Mangel, Kristof Van Roy
Is Composable Commerce de toekomst van eCommerce?

Wat is Composable Commerce, wanneer zet je het in en hoe profiteer je er als bedrijf het meest van?

In 2023 zullen organisaties die een Composable Commerce aanpak hebben gekozen de concurrentie met 80 procent overtreffen in de snelheid van de implementatie van nieuwe functies. Dat voorspelt onderzoeksbureau Gartner. In deze video vertellen Sander Mangel (Solutions Architect bij  Shopware) en Kristof van Roy (Managing partner, Take The Lead) waarom Composable Commerce de toekomst heeft.

Zij vertellen wat Composable Commerce is, hoe het werkt en wat je eraan hebt. Composable Commerce selecteert de beste handelscomponenten en combineert deze tot een aangepaste applicatie die is gebouwd voor specifieke zakelijke behoeften. Door over te stappen op Composable Commerce elimineer je het risico dat je standaard kant-en-klare mogelijkheden koopt en krijg je meer controle over de functionaliteit en prestaties van je applicatie.


Gast
Sander Mangel
Founder & Senior Solutions Architect, Open Commerce

Sander Mangel is als technisch e-commerce consultant ervaring de expert in platformselectie, het ontwikkelen van e-commerceoplossingen in verschillende verticals en het opzetten en begeleiden van IT-teams. Hij begeleidt al 14 jaar zowel Nederlandse als internationale retailers in projecten met uitdagende vraagstukken en uitgebreide applicatielandschapen. In zijn werk richt hij zich op replatforming, internationale expansie, AI en Machine Learning, change management en de inrichting van IT-teams.


Gast
Kristof Van Roy
Managing partner, Take The Lead

Mijn specialiteit is het ontzorgen van organisaties en bedrijven door het digitale traject mee in handen te nemen. Meer dan 15 jaar ervaring met digitale transformatie en het vervullen van rollen op het vlak van strategie tot technische executie.


Host
Ronald ter Voert
Host, Emerce

Ronald is adviseur, moderator en producent op het gebied van (digitale) media, marcom & innovatie voor uiteenlopende opdrachtgevers. Van startups, scale-ups tot de grotere bedrijven en instellingen. Tevens is hij als jurylid verbonden aan een aantal gerenommeerde vakprijzen. Eerder was hij onder meer hoofdredacteur bij Emerce en tv-producent bij Endemol, SBS en Fremantle. Ronald produceert en presenteert het wekelijkse radio-podcast-vodcastprogramma ‘Tech & Innovatie’ op EASY FM en diverse populaire audio- en videoplatformen.



Gerelateerde artikelen