DNS Infratechniek verzorgt glasvezel ontwerp in Rotterdam Kop van Zuid

Angie Fiber Communications B.V. en Angie Communications International, Ltd heeft vandaag DNS Infratechniek B.V. opdracht gegeven voor het ontwerpen en engineering van de eerste fase van haar onlangs aangekondigde glasvezel project in Rotterdam Zuid. DNS Infratechniek heeft jarenlange ervaring in de glasvezel industrie waar zij hun kennis, professionaliteit en betrouwbaarheid ruimschoots heeft bewezen.
De eerste fase van het Rotterdam Zuid project betreft de Wilhelminapier (Kop van Zuid) en Kop van Zuid – Entrepot waar de Rosestraat en Laan op Zuid kruisen. Het ontwerp van DNS zal door Angie worden gebruikt voor het aanvragen van de benodigde vergunningen bij de gemeente. In de tweede fase van Angies plan voor Zuid zal een ontwerp worden gemaakt voor de omliggende straten en wijken.
Na de recentelijke bekendmaking van het project en veel publiciteit daaromtrent bleek er veel belangstelling te zijn voor de plannen van Angie om alle woningen en bedrijven van een gigabit glasvezelaansluiting te voorzien. Ondertussen hebben honderden particulieren en bedrijven hun interesse getoond.
Onlangs maakte Angie Fiber ook bekend dat zij particuliere investeerders zocht voor de financiering van haar glasvezel project voor de zakelijke markt. Ook voor de investeringsronde is de animo onverwacht zeer groot gebleken. Het bedrijf verwacht bij aanhoudende belangstelling einde februari 2014 circa 2 miljoen euro op te halen van particuliere- en durfinvesteerders. Aangezien in het Kop van Zuid project ook bedrijven worden mee-verglaast, zal een deel van de investeringen voor Angie zakelijk ook daar ten goede komen.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.