Industry Wire

Geplaatst door Infotheek

Infotheek maakt comeback in Nederland en België

Leiden, 1 juli april 2021 – Infotheek is terug. De bekende Europese B2B IT-specialist maakt een duidelijke comeback in Nederland en België, met sustainable IT als fundament.

Met een aanbod dat nieuwe A-merk en refurbished hardware combineert met verhuur, Device as a Service, Buy Back, ITAD diensten en IT lifecycle management, speelt Infotheek sterker dan ooit in op de actuele behoeften van bedrijven en organisaties.

“Het moment van terugkeer voor Infotheek is nu,” zegt Angelo Bul, CEO (). “Organisaties zoeken actief naar manieren om IT lifecycles te verlengen, kosten te besparen en tegelijkertijd duurzamer te opereren. Dat is precies waar Infotheek zich op richt.”

Infotheek werd opgericht in 1991. Wat begon met tweedehands laptops groeide in de jaren daarna uit tot een bekende naam in de IT-markt. Na decennia van groei splitste de organisatie zich in 2017 op en gingen delen van het bedrijf verder onder een andere naam. De naam Infotheek bleef behouden bij de mensen die het bedrijf groot maakten.

Infotheek is nu terug met een duidelijke focus, een versterkte organisatie en vernieuwde ambitie. Met de uitbreiding van het team en de terugkeer van ervaren professionals investeert het bedrijf nadrukkelijk in verdere groei, lokale aanwezigheid en langdurige klantrelaties in Nederland en België.

 

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht