Industry Wire

Geplaatst door JabaTalks Nederland

JabaTalks geeft CV’s een stem

Hilversum, 14 april 2016 – JabaTalks Nederland BV heeft na een succesvolle lancering in de USA nu ook Europa in het vizier en is onlangs gestart met de verkoop in Nederland.

Met de slogan “JabaTalks geeft CV’s een stem” wordt de Nederlandse markt vertrouwd gemaakt met de voordelen van het automatisch telefonische job interviews afnemen.

Elke HR professional herkent dit vast wel: heel veel gelijk ogende CV’s op een vacature, de operationele noodzaak het beste talent snel aan te trekken, maar niet de capaciteit of juiste middelen in huis hebben om efficiënt en kwalitatief alle kandidaten te evalueren – namelijk een stem.

JabaTalks gaat dit oplossen door het gesproken woord al voorin de selectieprocedure in te zetten. Met de automatische online telefonische interview methode wordt er sneller een schifting gemaakt in deze eerste stroom sollicitaties. Dit eventueel in combinatie met een CV.

De JabaTalks audio screen tool helpt sollicitatieprocedures sneller af te handelen en daarmee dus eerder een geschikte kandidaat te vinden. Kandidaten die aan het interview hebben deelgenomen kunnen moeiteloos gedeeld worden met betrokken collega’s. Voordat men het weet zijn de reacties binnen en kan het talent waar men naar op zoek is uitgenodigd worden voor een persoonlijk gesprek.

Tot slot: YouTube toont een video over de werkwijze. Twitter account @JabaTalks1 mengt zich in HR gerelateerde discussies. Er is een gratis test op www.jabatalks.nl.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht