UNIT4 komt met marketingdienstverlening voor financieel intermediairs

UNIT4 introduceert marketingdienstverlening voor financieel intermediairs. De softwareleverancier werkt hierin samen met marketingbureau Inextenzo. Met deze dienstverlening wil UNIT4 intermediairs ondersteunen in marketingactiviteiten zodat ze zich kunnen onderscheiden ten opzichte van direct writers.
Intermediairs transformeren van tussenpersoon naar adviseur. Om hierin succesvol te zijn is niet alleen kennis van financiële producten maar ook verstand van marketing vereist. Veel intermediairs geven aan dat ze onvoldoende kennis maar ook te weinig tijd hebben om zich met marketing bezig te houden. UNIT4 heeft daarom een marketingdienstverlening ontwikkeld om financieel intermediairs hierin te ondersteunen. De marketingdienstverlening start met het verzamelen en verrijken van klantgegevens De marketingkalender bestaat uit het periodiek versturen van nieuwsbrieven met relevante informatie, loyaltyprogramma’s en commerciële acties en het monitoren van de acties behoren tot de dienstverlening. Intermediairs ontvangen per kwartaal een rapport met marketingadvies en krijgen desgewenst extra marketingondersteuning.
Fred Lingg, directeur UNIT4 Financiële Intermediairs: “Gezien de dynamiek van de markt moeten financiële intermediairs meer inspanningen verrichten om klanten aan te trekken en te behouden. Marketing is een instrument om hierin succesvol te zijn. We merken echter dat intermediairs worstelen met marketing. Daarom wil UNIT4 hierin ondersteunen. Zo kunnen intermediairs hun bestaande klanten beter bedienen, nieuwe klanten aantrekken en hun toegevoegde waarde als financieel adviseur ten opzichte van direct writers zichtbaar maken.”
Op 2 juli verzorgt UNIT4 samen met Intextenzo een webinar met een introductie van de marketingdienstverlening. Deelname is gratis.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.