Droomplekken.nl: op zoek naar de volgende stap in reisbloggen
Travel blogger Corno van den Berg heeft met zijn website Droomplekken.nl een groot publiek aan zich weten te binden. Zijn pagina op Facebook heeft meer dan 100.000 likes en op Twitter heeft hij 11.500 volgers. Tijd voor de volgende stap, vindt Van den Berg.
Droomplekken.nl is met 220.000 unieke bezoekers per maand de grootste reisblog van Nederland. Is er nog wel een ‘next step’?
“Zeker. De website is nu zeven jaar live en ik merk dat ik het te veel alleen maar zenden vind. Natuurlijk krijg ik veel reacties, maar het blijft toch het concept: ik ga op reis en vertel je hoe mooi het al dan niet was. Wat levert dat de reiziger op behalve ideeën en tips? Op Facebook schreven mensen vaak dat ze mijn tips op hun bucketlist gingen zetten. Dat bracht mij op het idee om gerichter te helpen bij het samenstellen van de reis.”
Neem een Premium abonnement en krijg onbeperkt toegang tot premium artikelen en vele andere voordelen.
- Alles van Emerce Account
- Toegang tot alle Premium nieuws artikelen
- Korting op tickets Emerce Events
- Krijg Emerce 100 opgestuurd