Mobiel Bankieren App ING straks ook voor zakelijke klanten

ING hoopt ook voor zakelijke gebruikers de Mobiel Bankieren App te kunnen lanceren. Dat maakte de bank vandaag bekend bij de lancering voor Mobiel Bankieren App voor BlackBerry.
Met de Mobiel Bankieren App voor BlackBerry kunnen klanten snel van hun betaal- en spaarrekening geld overmaken, hun actuele saldo checken en de laatste af- en bijschrijvingen bekijken. Vorige week voegde de ING het adresboek toe aan de Mobiel Bankieren App voor iPhone, iPad en Android.
Sinds de introductie in november hebben 800.000 klanten de Mobiel Bankieren App gedownload.
Met de introductie van de Mobiel Bankieren App voor BlackBerry-gebruikers zullen naar verwachting ook andere klantgroepen gebruik gaan maken van mobiel bankieren. Zo is tussen de 10 en 12 procent van de klanten die met de browser op hun toestel mobiel inloggen op Mijn ING, BlackBerry gebruiker. Het zijn vooral jongeren die mobiel inloggen via de BlackBerry.
Gemiddeld wordt de app van ING 300.000 keer per dag gebruikt. Het bedrag van betaaltransacties dat met de app wordt gedaan, varieert tussen de 140 en 155 euro. Veel jong volwassenen maken gebruik van de app, maar ook ouderen.
Tijdens de lancering van de Mobiel Bankieren App in november deed de ING de oproep om zoveel mogelijk suggesties voor verbeteringen door te geven. Meer dan 25.000 klanten hebben inmiddels via de feedbackknop in de app aan deze oproep gehoor gegeven.
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
11 Reacties
Frans
Ben benieuwd wanneer zakelijk bankieren ingevoerd wordt voor iPhone /pad
Bas
Ja ik wacht ook al een tijd. Heb net gekeken maar het kan nog steeds niet. Zou toch erg handig zijn!
Paul van der Klei
Laat maar komen die app!!!
Als particulier maak ik al vanaf het begin dankbaar gebruik van de ING app.
Het wordt nu wel tijd om het zakelijk ook te regelen.
G.Fresen
Ik hoop dat ie snel komt want particulier gebruik ik hem ook al meer dan mijn ING online.
Herald
Graag zsm de app voor ing zakelijk, waarom duurt dit zo lang?
Ron
Wanneer kan de app nu eindelijk voor zakelijke rekeningen gebruikt worden??
Hjalmar
Het zou fijn zijn als deze zakelijke app nog voor de vakantie beschikbaar zou zijn. Makkelijk in het buitenland, toch?
jan
Hoe weten we wanneer deze app beschikbaar is? Het is een uitkomst voor mobiele managers.
HA Dedert
Ik kijk maandelijks op de diversen site of deze zakelijke app al te verkrijgen is, lijkt me ideaal om zo ook onderweg de bankzaken te regelen. Nog maar even afwachten dan …….
Dick
Lekker makkelijk en snel die app, ik hoop dat hij ook snel zakelijk beschikbaar komt.
Lidewij van Oosterom
Vandaag is hij beschikbaar voor Android en Apple!
http://www.ing.nl/zakelijk/mobiel/index.aspx