Industry Wire

TOP verwerft belang in Total Sports

De investeringsgroep The Oriali Project BV (TOP), die vorig jaar een belang in de Badge Groep (bekend van voetbalshop.nl (www.voetbalshop.nl)) nam, heeft een 40% belang genomen in Total Sports Trading BV. TOP neemt als strategische partner de aandelen over van een uittredende informal investor; de overige aandelen blijven in handen van oprichters Robert Jan Peters en Mark van Gijzel. Total Sports runt een aantal succesvolle verticale e-commerce sites in de sport sector, zoals onder meer hardloopshop.nl (www.hardloopshop.nl), handbalshop.nl (www.handbalshop.nl) en volleybalshop.nl (www.volleybalshop.nl). Financiële details over de deelname worden niet bekend gemaakt.

‘Mooie aanvulling’

Bas Perik (40), directeur van TOP, is verheugd met de participatie in Total Sports: “Total Sports is een prachtige aanvulling op ons portfolio van veelbelovende e-commerce sites. Het is mooi om te zien hoe Robert Jan en Mark in de afgelopen jaren, samen met een enthousiast en toegewijd team, hun business hebben opgebouwd. Binnen TOP hebben we ruime ervaring in e-commerce die we willen overbrengen, verder gaan we elkaars netwerk benutten en een aantal synergie voordelen behalen. We hebben daar in de afgelopen maanden al vruchten van kunnen plukken”, aldus Perik. “Vergelijk het met de succesvolle penaltywissel van Louis van Gaal op het WK. Dit heeft hij eerder in het handbal gezien. Wij kunnen net als van Gaal veel leren van andere takken van sport”.

‘Enorme potentie’

Robert Jan Peters (35): “Vanaf het eerste moment was er een goede klik met Bas en de andere mensen binnen TOP. Total Sports heeft in verschillende verticale sportmarkten een sterke positie opgebouwd. Met name in niches zoals korfbal (www.korfbalshop.nl) en squash (www.squashshop.nl) zie je dat de beweging van offline naar online kopen versneld heeft plaatsgevonden; hierdoor stijgt onze omzet al jaren op rij. We kijken uit naar een succesvolle samenwerking en denken onze verticale sites ook internationaal, waar we reeds actief zijn in Zweden en Duitsland, versneld te kunnen uitbouwen met de ondersteuning van TOP. We zien een enorme potentie”.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht