Deel dit artikel
-

PostNL neemt Marvia over

PostNL neemt Marvia over, een jong softwarebedrijf gespecialiseerd in desktoppublishing (DTP). Marvia biedt een onlinetoepassing waarmee klanten zelf advertenties, flyers, folders, visitekaartjes en posters kunnen produceren en vervolgens doorsturen naar printers en distributeurs.

Met de overname van deze activiteiten – de overnamesom blijft geheim – versterkt PostNL zijn geïntegreerde dienstverleningsketen, zo laat de postbezorger weten.

Klanten kunnen voortaan profiteren van de kosten- en tijdsvoordelen die Marvia biedt in het opmaakproces van printmateriaal. ‘En wij verzorgen uiteraard ook graag de print, verzending en inkoop van het materiaal. De klant kan nu kiezen uit een nog completer aanbod van diensten’, aldus Sipke Spoelstra, directeur bij PostNL Data en Document Management.

Verder denkt het bedrijf met Marvia vestigingen en dealers beter te kunnen ondersteunen met hun lokale marketingactiviteiten.

Marvia werd in 2007 opgericht door Steven van Wel, Jons Janssens en Arnoud Haverlag. Sinds de lancering in mei 2008, heeft het bedrijf voor 11.109 gebruikers van DTP  naar eigen zeggen ‘een abc-tje gemaakt’.

Deel dit bericht

2 Reacties

Rogier Lammers

Van harte mannen!

Justine

Mooi Jons en Arnoud. Gefeliciteerd!

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond