Binnenkort iPad versie WhatsApp

Er komt een speciale versie van WhatsApp voor de iPad. Dat ontdekte WABetaInfo, dat verscheidene afbeeldingen van de iPad-app heeft gepubliceerd.
WABetaInfo verwacht dat ondersteuning voor de iPad beschikbaar komt in de volgende beta-versie van de chat-app.
Anders dan bij Facebook Messenger kan WhatsApp niet op meerdere apparaten tegelijk worden gebruikt. Tenzij een ander telefoonnummer wordt gebruikt. Of dat gaat veranderen met de komst van de iPad versie is nog onduidelijk.
Wel bestaat al enige tijd een webversie, die pas kan worden gebruikt als eerst een QR code wordt ingescand.
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
1 Reacties
bert
Waarschijnlijk kan het zonder nummer als je aan Facebook koppelt. Die apps kunnen immers ook op tig apparaten parallel draaien.