Nieuws -
Forse groei video-advertenties

Video-advertenties worden steeds vaker bekeken, dat blijkt uit cijfers van comScore over de maand mei. Amerikanen bekeken tien miljard video-advertenties, vooral via onlinedienst Hulu.
Belangrijke kanalen zijn naast Hulu (met 1,6 miljard advertenties) YouTube en Google. Minder bekend is het BrightRoll Video Netwerk met 1,1 miljard video-ads. Er werd voor dit onderzoek overigens alleen gekeken naar streaming video.
In totaal consumeerden Amerikanen 4,5 miljard minuten aan video-advertenties in de maand mei. Hulu nam 725 minuten voor zijn rekening en het bereik is ook hoog: 52 procent van de Ammerikaanse bevolking kijkt video advertenties.
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
2 Reacties
Jan Pruimboom
Zijn dit de video ads die je niet over kunt slaan?
Zo lust ik er ook nog wel een paar.
Edwin Vlems
Haha dat was mijn reactie ook, zoiets als “Steeds meer gijzelaars blijven bij gijzelnemers”. Wij houden bij MCB op met adverteren, we stappen over op inbound marketing:
http://metaalmarketing.wordpress.com/2012/04/16/inbound-marketing-google-is-uw-nieuwe-visitekaartje/