Site bol.com hele middag offline (update)

Bol.com verliest vandaag misschien wel een miljoen euro aan omzet omdat de site van de winkel kapot is.
“Bol.com is tijdelijk niet bereikbaar. Probeer het straks nog een keer”, leest de site. Maar ‘straks’ werkt niet. De winkel is sinds het einde van de ochtend niet bereikbaar.
Dat er sprake is van een storing is duidelijk, maar over de oorzaak ervan kan het bedrijf niets zeggen tegen Emerce.
We weten nog niet hoe laat onze winkel weer open is. Houd Twitter in de gaten voor updates en we laten het je weten als we weer online zijn.
— bol.com (@bol_com) July 20, 2015
Hoeveel geld bol.com verliest vanwege niet gerealiseerde omzet is niet helemaal duidelijk, omdat moederbedrijf Ahold de resultaten van zijn digitale dochter niet apart rapporteert. Het laatst bekende getal is 680 miljoen euro over 2014. Op basis van dat bedrag loopt het omzetverlies vandaag makkelijk in de tonnen euro en mogelijk meer dan een miljoen euro.
UPDATE: Even na 16.00 uur is de winkel weer online gekomen.
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
1 Reacties
Arne
Ben wel benieuwd wat zou de oorzaak was?