Deel dit artikel
-

TOM Group sluit aan op Decathlon en eBay

Tom Group. een grote omnichannel veelverkoper uit Bladel, sluit aan op Decathlon in België en eBay in Duitsland en Frankrijk.

Het bedrijf is daar live gegaan onder de merknaam Quality Shops. Met Quality Shops en dochteronderneming TMP (TOM Marketplaces) was TOM Group al actief op Bol.com, Amazon, Blokker, V&D en Kleertjes.com.

In het buitenland is het bedrijf actief op Amazon in Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië, Spanje, Polen en Zweden, Cdiscount en Fnac in Frankrijk en Kaufland in Duitsland.

Op eBay is TOM Group aanwezig met het gehele assortiment van ruim 350.000 unieke producten. CEO Tom te Riele zegt in een persbericht: “Om internationaal nog verder uit te breiden onderzoeken we continu mogelijkheden en kansen om aan te grijpen. Met het aansluiten van Ebay verstevigen we onze positie op de Duitse en Franse e-commerce markt.” Op Decathlon biedt de Brabantse onderneming het sport-, outdoor-, fiets-, fietsonderdelen- en buitenspeelgoed assortiment aan.

Foto: Rino Peroni (cc)

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond