Zakelijke verkoop via bol.com beter dan verwacht

Zakelijke verkopers bij bol.com hebben hun omzet met vijftig procent zien toenemen. In totaal bieden zij nu al ruim 7 miljoen artikelen aan.
Sinds vorig jaar biedt bol.com ondernemers, verenigingen en winkeliers (met en zonder webwinkel) de mogelijkheid om hun assortiment via de bekende winkel online te verkopen. Inmiddels hebben vierduizend zakelijke verkopers zich aangemeld bij bol.com, variërend van zolderkamerondernemers tot grotere partijen zoals Garden Impressions, Miele en Drogisterij.net. Samen hebben deze verkopers binnen een jaar een half miljoen nieuwe artikelen aan het assortiment toegevoegd.
Door het openstellen van de winkel voor andere verkopers, kunnen klanten ook het assortiment van bijvoorbeeld specialisten vinden dat tot een jaar geleden niet bij bol.com te koop was. Vooraf had bol.com gerekend op een groei van ‘slechts’ enkele tienduizenden artikelen in het eerste jaar.
Niet alleen in de al langer bestaande winkels van bol.com (zoals Muziek en Speelgoed), maar ook in de nieuwere winkels – zoals Mooi & Gezond, Tuin & Klussen en Wonen – dragen externe verkopers bij aan het assortiment. Overall variëren de omzetten van enkele honderden tot vele tienduizenden euro’s per maand, aldus bol.com
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
1 Reacties
A.Jans
Interessant initiatief. Moeten met http://www.gigabitswitch.com ook mee gaan doen. http://www.bol.com lijkt een prima platform voor specialisten.