
Orders verzenden alsof landsgrenzen niet bestaan
Zoveel landen, zoveel gewoonten. Wat verwachten Europese online shoppers van de verzending door webshops?
In deze video bespreken we wat Europese online shoppers willen en verwachten van e-commerce-platformen. En ook hier blijkt: smaken verschillen. Als je je producten echt succesvol wilt verkopen, moet je rekening houden met het gehele fulfillment proces. De Franse vrouw haalt haar pakketten het liefst op bij een Pick-up Point en veel Italianen zijn gewend om te betalen bij levering. Deze en duizenden andere uitdagingen kom je tegen bij cross-border verzendingen.
Ruben Meulenhoff (Seven Senders) vertelt hoe je, door gebruik te maken van lokale bezorgdiensten, je customer experience en bezorging in de last mile kunt verbeteren in een cross-border-omgeving. Hij vertelt hoe je orders kunt verzenden alsof de grenzen niet bestaan.

Ruben Meulenhoff
Ruben Meulenhoff heeft jarenlange ervaring in de logistieke sector en heeft in verschillende rollen binnen sales en customer service gewerkt bij bedrijven als ABX Logistics, TNT, Post NL, wnDirect en Asendia. Sinds February 2020 werkt Ruben bij Seven Senders en is als Vice President International Sales verantwoordelijk voor de internationale sales en de groei binnen nieuwe markten.

Ronald ter Voert
Ronald is adviseur, moderator en producent op het gebied van (digitale) media, marcom & innovatie voor uiteenlopende opdrachtgevers. Van startups, scale-ups tot de grotere bedrijven en instellingen. Tevens is hij als jurylid verbonden aan een aantal gerenommeerde vakprijzen. Eerder was hij onder meer hoofdredacteur bij Emerce en tv-producent bij Endemol, SBS en Fremantle. Ronald produceert en presenteert het wekelijkse radio-podcast-vodcastprogramma ‘Tech & Innovatie’ op EASY FM en diverse populaire audio- en videoplatformen.
Gerelateerde artikelen


Internationale groei voor e-commerce: strategieën voor succesvol zakendoen over de grens

Internationaal gaan op Amazon: ‘best practices’ voor een succesvolle uitbreiding
