Campagne Vodafone Nederland wint drie leeuwen in Cannes

De campagne ‘Get the Flow’ van Vodafone heeft vooralsnog drie bronzen leeuwen in de wacht gesleept tijdens het Cannes Lions International Festival of Creativity. De campagne werd in totaal acht keer genomineerd. In drie van die categorieën moeten de prijzen nog worden verdeeld.
‘Get the Flow’ is bedacht door DDB & Tribal Amsterdam, en ontwikkeld in samenwerking met Maak (influencer management), MEC (media inkoop), WeFilm (filmproductie) en Awful Men (app ontwikkeling) en Het PR Bureau (PR). De campagne won twee leeuwen in de categorie ‘Promo & Activations’ en één in de categorie ‘PR’. In de categorieën ‘Media’, ‘Mobile’ en ‘Entertainment For Music’ maakt de campagne nog kans op een prijs.
De campagne
Get The Flow is een app, waarmee stotterende kinderen hun spraak op een coole manier kunnen oefenen. Met behulp van speciaal geschreven rap- en stotteroefeningen in verschillende tempo’s, oefen je niet alleen je spraaktechniek, maar ook je rap-skills. Door het trainen van rap-skills wordt stotterende kids een hart onder de riem gestoken om te zorgen dat ze zich niet zo alleen voelen. In de campagne zien we Mitch, een twaalfjarige jongen uit Volendam die worstelt met stotteren. Met behulp van Sanne Hans, Ali B en de app van Vodafone, ontwikkelt hij zich razendsnel.
Campagne video (> 1.250.000 views):
Fragment RTL Late Night:
Over Vodafone
Vodafone Nederland is het tweede mobiele telecommunicatiebedrijf in Nederland op basis van omzet en winstgevendheid en heeft bijna 5 miljoen klanten per 31 december 2016. De hoofdkantoren zijn gevestigd in Amsterdam, Utrecht en Maastricht en er zijn kantoren in Amstelveen, Bodegraven, Capelle aan den IJssel, Eindhoven, IJsselstein en Zwolle. Vodafone Nederland maakt deel uit van VodafoneZiggo, een 50/50 joint venture van Vodafone Group en Liberty Global. Vodafone Group is in omzet een van ’s werelds grootste mobiele telecommunicatiebedrijven, met 470 miljoen mobiele klanten en 14 miljoen vaste-breedbandklanten per 31 december 2016. Vodafone heeft mobiele netwerken in 26 landen, werkt wereldwijd samen met circa 50 mobiele netwerken en is actief als aanbieder van vast breedband in 17 landen. Voor meer informatie, ga naar www.vodafone.nl en www.vodafone.com.
About Vodafone Group
Vodafone is one of the world’s largest telecommunications companies and provides a range of services including voice, messaging, data and fixed communications. Vodafone has mobile operations in 26 countries, partners with partners with approximately 50 mobile networks worldwide, and fixed broadband operations in 17 markets. As of 31 December 2016, Vodafone had 470 million mobile customers and 14 million fixed broadband customers. For more information, please visit: www.vodafone.com.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.