Industry Wire

Geplaatst door Rackspace

Domino’s Pizza kiest voor RackConnect, de Hybride Hosting-oplossing van Rackspace

Amsterdam, 6 juli 2011 – Domino’s Pizza heeft gekozen voor RackConnect de geïntegreerde cloud hosting en dedicated managed hosting-oplossing van Rackspace. Deze oplossing geeft Domino's een schaalbaar en kosteneffectief platform dat de ambitieuze groeistrategie van het bedrijf optimaal ondersteunt.

Met meer dan 9.000 vestigingen is Domino’s een van de grootste pizzabezorgbedrijven ter wereld. De multichannel retail-strategie die het heeft ontwikkeld staat aan de basis van het succes van het bedrijf. Deze strategie heeft in 2010 geresulteerd in een groei van 63 procent in de omzet uit online verkopen. Domino’s zocht een hosting-oplossing die volledig tegemoet moest komen aan de snelle ontwikkelingen van zijn online activiteiten en het IT-team kon ontzorgen bij onderhoud aan zakelijke applicaties, zodat het zich kan focussen op innovatie.

Colin Rees, IT Director van Domino’s: “In 2010 is meer dan een derde van alle orders in de UK online geplaatst. Daarmee is gelijk de noodzaak voor een betrouwbare hosting-oplossing aangetoond. Ik was ervan overtuigd dat als we zo door zouden blijven groeien, we onze infrastructuur zouden moeten uitbesteden. Maar we wilden het beste van beide werelden: perfecte beveiliging en zelf servers kunnen configureren zoals bij dedicated managed hosting, maar ook de schaalbaarheid van cloud hosting. Rackspace levert ons deze flexibiliteit met RackConnect.”

Met RackConnect kan Domino’s zelf de plaats bepalen waar applicaties in de managed hosting-infrastructuur worden geplaatst. Applicaties die om een hoog beveiligingsniveau vragen, zoals een intern e-mailsysteem, kunnen bijvoorbeeld op dedicated fysieke hardware gehost worden. Domino’s profiteert ook van de on-demand schaalbaarheid van de Rackspace cloud voor bijvoorbeeld het ontwikkelen van nieuwe smartphone of tablet-applicaties en digitale marketingcampagnes.

Volgens planning gaat het nieuwe hosting-platform van Domino’s live in september 2011. De applicaties die daarop gehost worden zijn onder andere de Britse publieke e-commerce-site, maar ook de online betalings-gateway, corporate e-mail- en back-office-systemen en het intranet van het bedrijf

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht