Industry Wire

Geplaatst door Buma Music meets Tech

Fabrique en SXSW Interactive in vakjury Buma Music meets Tech Award

Jeroen van Erp (Fabrique) en Todd Hansen (SXSW Interactive) maken deel uit van de vakjury van het pitchprogramma van Buma Music meets Tech. Twaalf start-ups krijgen tijdens het pitchprogramma van Buma Music meets Tech de kans zich te presenteren aan het publiek van Eurosonic Noorderslag en aan een internationale vakjury. De vakjury bepaalt welke start-up van het pitchprogramma de Buma Music meets Tech Award wint.

Naast Jeroen van Erp en Todd Hansen bestaat de jury uit Ralph Simon (Mobilium Global Group), Monique van Dusseldorf (Media specialist), Kirsten van Houten (Buma/Stemra) en Chris Carey (Media Insight Consulting). De start-up met volgens de vakjury de grootste toegevoegde waarde voor gebruikers, fans of artiesten wint op vrijdag 15 januari 2016 de Buma Music Meets Tech Award en Euro 5.000,- aan prijzengeld.

Start-ups kunnen zich tot en met 11 december 2015 aanmelden voor het pitchprogramma van Buma Music meets Tech. Buma Music meets Tech 2016 – entry form klik hier: https://www.buma-music-meets-tech.nl/joinbmmt/pitchentijdenseenevent/

Over Buma Music meets Tech
Buma Music meets Tech is het innovatieprogramma van de Eurosonic Noorderslag Conferentie. Buma Music meets Tech is opgezet door Buma/Stemra, dat start-ups ondersteunt en stimuleert om de groei te versnellen. Buma Music meets Tech biedt hen een platform voor het promoten en het onder de aandacht brengen van de diensten bij zowel professionals als publiek. In een netwerk van bedrijven, entrepreneurs, collectieve beheersorganisaties en financiers krijgen start-ups de mogelijkheid zich te ontwikkelen tot een dienst met een sluitend bedrijfsmodel. Door exposure, netwerken, het delen van kennis en ervaring met professionals, de validatie vanuit collectieve beheersorganisaties en het netwerk stimuleert Buma Music meets Tech de ontwikkeling van start-ups. Tijdens Eurosonic Noorderslag organiseert Buma Music meets Tech een pitchprogramma voor startups en een conferentieprogramma over innovatie. Start-ups kunnen zich via het entry form aanmelden voor het pitchprogramma op Eurosonic Noorderslag 2016.

Tickets
Om Buma Music meets Tech bij te wonen is een Eurosonic Noorderslag conference registratie nodig. Registreer voor Eurosonic Noorderslag 2016 klik hier: http://www.eurosonic-noorderslag.nl/nl/tickets/conference/

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht