Industry Wire

Geplaatst door Finally an Agency

Finally verstevigt directie met creatief en operationeel leiderschap

Creatief bureau voor aanstekelijk werk Finally an Agency stelt twee vertrouwde gezichten aan in nieuwe rollen. Jim Abbring groeit door naar Creative Lead, en Teun Noordijk wordt Account & Operations Director. Twee benoemingen die de ambities én het succes van het bureau onderstrepen.

Meer ruimte door meer structuur
De afgelopen jaren draaiden bij Finally om creatieve groei. Met werk voor onder andere Coca-Cola, ECOstyle en Identity Games, én met een groeiend team, werd de lat steeds hoger gelegd. In augustus bestaat Finally 20 jaar. Daarmee rekent het bureau zich écht volwassen, en daarbij hoort een volgende professionaliseringsslag.
“We zijn een onafhankelijk bureau, en blijven dat ook,” zegt managing director Lisette Samplonius. “Dat geeft ons de vrijheid om te werken met liefde voor het vak, en dus niet vanuit externe belangen. Maar om echt te bouwen, om het beste bureau van Nederland te worden, moet het fundament kloppen. Daar zorgen onder anderen Jim en Teun voor.”

Creatieve koersvaarder
Jim Abbring startte bij Finally als Senior Creative en drukte de afgelopen jaren steeds nadrukkelijker zijn stempel op de creatieve visie en het werk van het bureau. Hij hielp onder andere met de aanscherping van de identiteit en het portfolio.

In zijn nieuwe rol als Creative Lead is hij hoofdverantwoordelijk voor conceptontwikkeling en de algehele kwaliteit van het creatieteam. “Mijn missie: werk maken dat verder gaat dan de briefing,” zegt Jim daarover. “Niet blind volgen, maar de vraag achter de vraag beantwoorden. Werk dat wrijft, schuurt, polijst en (bovenal) verwondert. Niet voor de bühne, maar voor resultaat.” Daarom bouwt hij aan een team dat durft, doorvraagt en samenwerkt – met elkaar, én met de klant als partner in crime.

Lijm tussen visie en uitvoering
Teun startte bij Finally als Projectmanager, waar hij onder andere Coca-Cola begeleidde als grootste klant. Al snel ontdekte hij zijn interesse in de operationele kant van het bureau. Via opleidingen, cursussen en praktijkervaring verdiepte hij zich in deze richting. Hij groeit nu door tot Account & Operations Director. In die rol zorgt hij ervoor dat processen helder zijn, HR-structuren stevig staan en collega’s de ruimte krijgen om hun talenten te ontwikkelen, iets waar hij zelf veel energie uit haalt.

Een sterker team bouwen
Waar Lisette en haar partner Robert Boer het bureau jarenlang als duo aanstuurden, ontstaat nu een breder team dat Finally klaarstoomt voor de toekomst.
“Als ondernemer wil je mensen om je heen verzamelen die in hun discipline beter zijn dan jij,” zegt Lisette. “Helemaal als je klanten en collega’s elke dag opnieuw wilt uitdagen om het beste uit zichzelf te halen. Ik ben dan ook onwijs blij en trots dat deze nieuwe rollen worden ingevuld door mensen uit ons eigen team.”
Naast Jim en Teun sluit ook Christie van der Giessen na haar zwangerschapsverlof weer aan bij het managementteam, in de rol van Client Lead. Daarmee breidt Finally het leiderschapsteam verder uit, met vertrouwde gezichten die het bureau van binnen en buiten kennen.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht