Industry Wire

Geplaatst door Docdata

iBOOD verlengt contract met Docdata met 3 jaar

iBood, de grootste online dagaanbieder van Europa, verlengt haar fulfilment-contract met Docdata voor de duur van 3 jaar.

De online dagaanbieder iBood besteedt sinds 2008 haar fulfilment-activiteiten uit aan Docdata. iBood heeft meer dan een miljoen leden die elke dag één aanbieding ontvangen voor een kwaliteitsproduct van een gerenommeerd merk met een hoge korting op de adviesprijs. In 2009, 2010 en 2011 werd iBood onderscheiden met de titel ‘Beste Website’ in de categorie e-commerce.

Joran Prinssen, CEO van iBood: “Omdat wij elke 24 uur een nieuwe aanbieding hebben en de aantallen die we per dag verkopen kunnen fluctueren hebben wij een fulfilment partij nodig die erg flexibel is en die de verschillen in aantallen en omvang van artikelen gemakkelijk kan opvangen. Docdata heeft de afgelopen jaren bewezen hier zeer goed op in te kunnen spelen. Samen zijn we een perfect team, wij hebben er vertrouwen in dat zij ons bij onze groeiplannen goed kunnen begeleiden.”

Jack Heijkans, algemeen directeur van Docdata fulfilment/commerce B.V.: “Onze missie is om de webshops van onze klanten te laten excelleren. Wij willen ze verder helpen en we zijn het gewend met ze mee te groeien. Pieken en dalen in het aantal orders, die kenmerkend zijn voor een dagaanbieder, weten we door ons flexibele warehouse-management-systeem moeiteloos op te vangen. Ik ben blij dat iBood er ook voor de toekomst op vertrouwt dat Docdata kan bijdragen aan de verdere groei en uitbouw van het merk iBood.”

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht