Industry Wire

Geplaatst door Woonartikel.nl

Meubelzoekmachine Woonartikel.nl sluit 100ste woonwinkel aan

Meubelplatform Woonartikel.nl heeft afgelopen week het aantal van 100 aangesloten woonwinkels bereikt. Binnen een half jaar tijd heeft Woonartikel.nl het aantal woonwinkels verdubbeld. Een samenwerking met het platform is momenteel mogelijk met tussenkomst van een affiliate netwerk. Momenteel is er een implementatie mogelijk met affiliate netwerken Awin en TradeTracker. 

Een paar maanden geleden lieten de oprichters van de meubelzoekmachine weten een nieuwe aansluiting te hebben gerealiseerd voor affiliate netwerk TradeTracker. Met behulp daarvan werden er in korte tijd tientallen woonwinkels toegevoegd. Het complete assortiment van de aangesloten webshops wordt toegevoegd door het inladen van zogeheten productfeeds. De woonexperts achter het platform verdelen de producten vervolgens onder de juiste kamers, zodat bezoekers deze eenvoudig kunnen ontdekken.

Het aantal woonartikelen is daarmee gestegen tot boven een miljoen. “We hebben nu meer dan een miljoen verschillende woonartikelen in onze zoekmachine, afkomstig uit honderd verschillende woonwinkels. We sluiten niet zomaar woonwinkels aan: we gaan voor kwaliteit en voegen pas woonwinkels toe als ze in onze ogen passen bij waar wij voor staan“, aldus Bram Tigchelaar. Op kort termijn wordt er gekeken naar aansluitingen met meerdere affiliate netwerken: “Wanneer we alle interessante woonwinkels via TradeTracker hebben aangevuld, richten we onze pijlen op netwerken als Daisycon en TradeDoubler.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht