Nieuw onderzoeksbureau Milkshake combineert klantinzichten met designoplossingen

Milkshake Research is 27 september officieel gelanceerd in Amsterdam. Het nieuwe onderzoeksbureau richt zich op UX research voor digitale interfaces en doelgroeponderzoek. Hierbij worden onderzoeksmethodes als usability tests en data analytics toegepast. De opening werd gevierd met een feestelijke borrel.
Milkshake is ontstaan vanuit Soda studio, waar al jarenlang ervaring is op het gebied van UX research en doelgroeponderzoek. Zoveel dat het recht heeft op een eigen label met unieke propositie. Hiervoor heeft Milkshake in de loop van 2017 drie fulltime researchers aangetrokken. Jasper Olieroock, partner bij Milkshake en Soda studio: “Milkshake is geen onderzoeksbureau op zich maar werkt nauw samen met ons productdesign label Soda studio. Die combinatie biedt enorme voordelen. Bij Milkshake krijg je niet alleen een rapport met relevante insights, maar ook meteen de ontwerp oplossingen van de beste ontwerpers van Nederland.”
Op dit moment werkt Milkshake Research voor merken als Wehkamp, Calvin Klein, Roompot, Amsterdams Fonds voor de Kunst, Eneco en OneWorld. De focus liggen bij langdurige klantrelaties. Pieter Koenis, Head of Research: “We richten ons op geïntegreerd onderzoek. Niet eenmaal iets testen en live zetten, maar doorlopend inzichten bieden. Hiermee kan je het product continu aan laten sluiten op de doelgroep. Zo blijf je relevant.”
Lees alles over het nieuwe onderzoeksbureau op www.milkshake-research.nl.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.