Odin Groep betreedt met Previder de Duitse markt met overname bedrijfstak Digital Workspace van Orange Business – Digital Services Europe in Amsterdam en Karlsruhe

Odin Groep, moederorganisatie van onder andere Previder, neemt de digitale workspace-tak van Digital Services Europe over. Dit bedrijfsonderdeel omvat onder andere circa 100 IT-professionals die actief zijn vanuit vestigingen in Amsterdam en Karlsruhe (Duitsland). Deze overname markeert een belangrijke mijlpaal voor Odin Groep: een eerste stap op de Duitse markt én een versteviging van haar positie als toonaangevende IT-partner binnen Nederland en Europa.
De overgenomen bedrijfstak is gespecialiseerd in moderne werkplekken. In de afgelopen jaren heeft het team een indrukwekkende staat van dienst opgebouwd in het bedienen van middelgrote en grote organisaties met hoogwaardige IT-diensten. Wat deze overname bijzonder maakt, is dat deze diensten bij Odin Groep niet als ondersteunend of aanvullend worden gezien, maar de kern van de organisatie vormen.
“Deze overname is voor ons een strategisch belangrijke stap,” zegt Arno Witvliet, CEO van Odin Groep. “Dit type digitale dienstverlening, ontwikkeld door Orange Business – Digital Services Europe, is een essentieel onderdeel van de kernstrategie van Previder. Wij zijn ervan overtuigd dat de synergie tussen onze activiteiten een belangrijke kans biedt voor duurzame groei en toekomstig succes. We zijn dan ook enorm blij dat deze teams uit Amsterdam en Karlsruhe zich bij ons zullen aansluiten. Hun technische expertise, klantgerichte instelling en ervaring in complexe IT-trajecten rondom digitale workspace sluiten naadloos aan bij wat wij doen én wie wij zijn.”
“We bouwen aan een organisatie met internationale slagkracht, maar met lokale aanwezigheid. Deze collega’s brengen niet alleen relevante kennis en ervaring mee, maar ook een cultuur van betrokkenheid bij de klant en verantwoordelijkheid voor stabiele, toekomstgerichte oplossingen. Precies waar ons team van Previder Nederland ook voor staat.”
“Het creëren van een inspirerende werkomgeving voor onze medewerkers en het leveren van maximale aandacht aan onze klanten zijn onze hoogste prioriteiten,” aldus Sara Murby Forste, CEO Orange Business – Digital Services Europe. “Bij Odin Groep herkenden we dezelfde toewijding aan vakmanschap, klantbetrokkenheid en continue ontwikkeling. Dat maakt deze stap niet alleen strategisch logisch, maar ook inhoudelijk juist.”
Met deze stap breidt Odin Groep haar internationale dekking verder uit. Na eerdere uitbreidingen in België, is de toetreding van Previder tot Duitsland een logische volgende stap in het realiseren van de internationale groeistrategie. Daarbij blijft het menselijke aspect voorop staan: klanten houden hun vertrouwde aanspreekpunten en medewerkers blijven doen waar ze goed in zijn, maar voortaan binnen een organisatie waar hun werk centraal staat.
Deze overname sluit aan op de bredere ambitie van Odin Groep om duurzame groei te realiseren, in te zetten op specialisatie en klanten te ondersteunen met schaalbare IT-oplossingen vanuit lokale betrokkenheid.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.