VMware ziet stijging in abonnements- en SaaS-inkomsten

Utrecht, 28 mei 2021 – VMware heeft de financiële resultaten voor het eerste kwartaal van boekjaar 2022 bekendgemaakt. De omzet in het eerste kwartaal was $2,99 miljard, een stijging van 9% ten opzichte van het eerste kwartaal van boekjaar 2021. De nettowinst (GAAP) bedroeg $425 miljoen. In het eerste kwartaal van boekjaar 2021 was dit $386 miljoen.
De combinatie van abonnements- en SaaS- en licentie-inkomsten bedroeg $1,39 miljard, een stijging van 12% ten opzichte van het eerste kwartaal van boekjaar 2021. De opbrengsten uit abonnementen en SaaS in het eerste kwartaal bedroegen $741 miljoen, een stijging van 29% jaar-op-jaar.
“We zijn tevreden met onze financiële prestaties in het eerste kwartaal, aangezien we oplossingen hebben geleverd op strategische gebieden zoals multi-cloud, modernisering van applicaties en digitale werkplekken. Hierbij richten we ons op een breder aanbod door het aanbieden van zowel abonnementen als SaaS-oplossingen”, aldus Zane Rowe, CFO en Interim CEO bij VMware. “We zijn daarnaast verheugd Raghu Raghuram te verwelkomen als nieuwe CEO van VMware. Deze mijlpaal maakt, samen met de Dell spin-off, de weg vrij voor het volgende innovatieve hoofdstuk van VMware.”
Ga voor het volledige overzicht van de financiële resultaten van Q1 2022 naar: https://www.vmware.com/content/dam/digitalmarketing/vmware/en/pdf/earnings/vmw-earnings-release-nongaap-q122.pdf.
Over VMware
VMware-software stuurt wereldwijd complexe digitale infrastructuren aan. Het cloud-, netwerk- en beveiligingsaanbod en digital workspace-portfolio bieden klanten wereldwijd een dynamische en efficiënte digitale basis, ondersteund door een uitgebreid ecosysteem van partners. VMware, met het hoofdkantoor in Palo Alto, Californië, streeft ernaar een ‘force for good’ te zijn; van baanbrekende innovaties tot wereldwijde impact. Ga voor meer informatie naar https://www.vmware.com/company.html
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.