CM.com op 11 oktober naar de beurs

Technologiebedrijf CM.com gaat op 11 oktober naar de beurs tegen een waardering van rond de 300 miljoen euro. De oprichters houden na de beursgang nog minstens 57 procent van de aandelen.
Dat blijkt uit het prospectus dat vanochtend is gepubliceerd. Daaruit komt naar voren dat institutionele beleggers tot en met de 9e kunnen intekenen op een aandeel. De prijs ligt tussen de 15 en 19 euro.
CM.com uit Breda wil honderd miljoen euro uit de markt halen met de beursgang. Dat moet het bedrijf meer stabiliteit geven op langere duur. Enerzijds vanwege het aflossen van schulden, anderszijds met het openen van nieuwe verkoopkantoren en investeringen in de digitale betaal-, messaging- en ticketingproducten.
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
4 Reacties
Dirk de ploert
Welke beurs heb je er niet bijgezet. Dat is Euronext
Erwin Boogert
Ja, je hebt gelijk. Stond in ons vorig bericht, maar had er idd ook nu bij moeten staan. Dank voor je alerte aanvulling.
Thomas van Dijk - CM
Top timing voor CM!
https://www.geenstijl.nl/5149810/weet-je-wie-wel-gaat/
Ton Berkhout - Particuliere belegger
Meedoen ?