Industry Wire

Geplaatst door DPG

Flair lanceert Flair TV

Het tijdschrift Flair lanceert vandaag Flair TV en heeft daarvoor de handen ineengeslagen met Kirsten Schilder. De Monnickendamse gaat op het nieuwe kanaal wekelijks een vlog delen waarin ze uit haar comfortzone stapt en dingen doet die ze nog nooit heeft gedaan. De eerste vlog is vanaf vandaag te bekijken via Flaironline.nl en het YouTubekanaal van Flair.

Nu nog leren koken?
In ‘Kirsten uit haar comfortzone’ gaat Kirsten op een persoonlijke ontdekkingstocht. Zo gaat ze o.a. salsadansen, leert ze koken (want dat kan ze niet) en neemt ze gitaarles. Kirsten: ‘Als kind leer je elke dag nieuwe dingen en als volwassene, zeker als je negen jaar lang fulltime moeder bent, neemt dit op een of andere raadselachtige manier af. Het ondernemen van iets nieuws is niet alleen leuk, maar je moet je ook ontvankelijk opstellen en fouten durven maken. In m’n nieuwe vlog test ik nieuwe bezigheden. Ik heb er zin in om mijn ervaringen te gaan delen en misschien brengen ik kijkers wel op het idee om nieuwe hobby’s of andere avonturen aan te gaan.’

Bijzonder leven
Hoofdredacteur Marije Veerman is net zo enthousiast over de samenwerking: ‘Ik ben heel blij dat we Kirsten Schilder bij de Flair familie hebben kunnen betrekken. Ik denk dat ze aan de ene kant een heel bijzonder leven leidt omdat ze getrouwd is met een bekende zanger, maar aan de andere kant precies dezelfde strubbelingen kent zoals ieder andere vrouw en moeder.’
Naast de vlog schrijft Kirsten vanaf nu ook wekelijks een column in tijdschrift Flair.

Flair: voor jou, over jou
Het merk Flair is al jaren een begrip in het tijdschriftenlandschap. Met een wekelijks printbereik van 405.100 personen (Bron: NPM 2020-I 13+) en een gemiddeld maandelijks online bereik van 781.000 bezoekers (Bron: NOBO Q1 2020 6+) weet Flair vrouwen te inspireren en te motiveren om het beste uit hun leven te halen. Met de komst van Flair TV (flaironline.nl/flairtv) hoopt Flair dit ook door middel van video te blijven doen. Naast de samenwerking met Kirsten Schilder en toekomstige andere bekende vloggers zullen er op het kanaal snel meer mooie videoformats verschijnen, variërend van recepten, DIY’s, inspiratie voor hobby’s, beauty en huishouden en nog veel meer.

DPG Media is het grootste mediahuis van Nederland. Zowel qua bereik als aantal merken. Wij bereiken met onze merken dagelijks miljoenen mensen. Op papier in krant en magazines, digitaal via sites en apps op de radio en op al onze events. Ons portfolio bestaat uit sterke en kwalitatieve nationale, regionale en lokale merken. Gevestigde merken met zorg en aandacht gemaakt. Merken die je kunt vertrouwen. Ook als het gaat om bereikcijfers en views. Inzichtelijk en transparant. Kijk op dpgmedia.nl/merken voor een overzicht.
Echte mensen. Echte media. Echte resultaten.

 

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht