IDTV start “short-format” productie voor LINDA.tv

Op LINDA.tv is vanaf dinsdag 9 februari a.s. om 21:00 uur de nieuwe IDTV productie Tatoeage Blamage te zien. Een online programma waarin tattoodragers vertellen over hun drama-tattoo en waarom zij er vanaf willen.
Ruwe tatoeages, extreme vakantiefoutjes, gevreesde namen van ex-partners. Zij kunnen ermee terecht bij tattookunstenaars Bertina Rens van Swallow Ink Tattoo en Michel van Zanten van TattooMick die het gewraakte plaatje bedekken met een nieuw droomontwerp. Na een paar uur in de stoel en misschien een paar weggepinkte tranen is het drama veranderd in een hemels handwerk! In de eerste aflevering van 9 februari het verhaal van Cindy Allijn over de tekst die zij in haar zij liet zetten nadat haar relatie uit ging.
Tatoeage Blamage wordt geproduceerd door IDTV, bekend van onder meer Wie Is De Mol? vtwonen en Bed & Breakfast
Quote Karin de Groot – IDTV: “Geweldig om als producent betrokken te zijn bij deze nieuwe manier van TV-kijken, relevante, korte online short-formats en samen te werken met LINDA.tv
LINDA.tv is hét videoplatform voor de leukste vrouwen van Nederland. Je vindt er unieke LINDA.tv-programma’s die je doen watertanden, lachen, snikken of alle drie tegelijk.
Vanaf dinsdag 9 februari om 21.00 uur, 12 weken lang korte afleveringen van ongeveer 5 minuten, die te zien zijn op tablet en mobiel: Tatoeage Blamage.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.