Jeanette Kerssens naar Happy Horizon

Jeanette Kerssens start vandaag bij Happy Horizon als Managing Director van de Business Line Media & Performance.
Ze krijgt de leiding over een van de grootste onderdelen van Happy Horizon en richt zich op verdere integratie, commerciële groei en de ontwikkeling van nieuwe proposities op het snijvlak van media, data, technologie en AI.
“Jeanette weet uit ervaring wat er nodig is om een digitaal bureau snel te laten groeien en daarbij ondernemerschap en cultuur centraal te zetten”, zegt Ubbo Maagdenberg, ceo van Happy Horizon, in een persbericht.
Kerssens werkte bij Kobalt Media, LinkedIn en was partner bij Second Degree, dat werd overgenomen door Dept. Binnen Dept leidde ze lange tijd het digitale marketingteam.
Foto: Dik Nicolai (c)
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond