Deel dit artikel
-

Bedrijf wil 45.000 Brabantse adressen ‘verglazen’.

Rond de aanleg van glasvezel in het Brabantse buitengebied is een nieuwe strijd losgebarsten. Het bedrijf Mabib uit Lithoijen wil 45.000 Brabantse adressen ‘verglazen’.

Mabib richt zich op alle Brabantse adressen die geen coaxkabel of glasvezel hebben. Al die plekken wil het bedrijf voorzien van breedband.

Het bedrijf wil daarbij ook een beroep doen op het provinciale Breedbandfonds. Het gevraagde bedrag overschrijdt nu ruim twee keer de 50 miljoen euro die het fonds telt, schrijft het Eindhovens Dagblad.

Tot nu toe hebben zich vooral kleinere projecten gemeld voor het fonds van de provincie.

Deel dit bericht

2 Reacties

KoalaBear

Als ze dan beginnen rondom Lithoijen dan komt het nog ooit goed bij m’n ouders. Een drama om daar met langzaamheid van 4 mbit, die ook nog eens niet super stabiel is iets te doen.

Ziggo ging ook een onderzoek doen of het rendabel was. Ben benieuwd.

jopij

Eindelijk een partij, die alle woningen wil voorzien van glasvezel, rendabele aansluitingen maken onrendabele aansluitingen mogelijk!

Chapeau:-)

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond