
Logistiek over de grens
De logistiekmarkt in Nederland is nog goed te overzien. Maar hoe kies je een bezorger voor de last mile in Italië of Duitsland?
Door corona is e-commerce als sector dusdanig versneld dat veel webshops twee jaar hebben overgeslagen in hun verwachte groeicurve.
Meer pakjes, andere vormen van logistieke afhandeling, nieuwe regels per land en vraagstukken op het gebied van duurzaamheid drukken een stempel op je businessmodel. En ondertussen is de capaciteit in Nederland net als in een aantal andere landen echt een uitdaging aan het worden.
Wie vervoert wat in Europa?
Martijn Kleij van Seven Senders brengt alle partijen in Europa gedetailleerd in kaart. In deze sessie laat Kleij zien hoe last mile carriers verschillen per land en hoe je datagedreven kunt ondernemen. Daarnaast geeft hij advies aan cross-border sellers om in te kunnen spelen op veranderingen in de nabije toekomst.
Spreker
Martijn Kleij, Chief Sales Officer Seven Senders
Host
Jaspar Roos, Innovation ExpertLimpid & Co en Humanandtech.com
Collectie
E-Commerce Live!
Nieuwe insights
Hoe je AI verder krijgt dan een proof of concept[Podcast] Ellen Mok: “Europa investeert in tech, maar laat de opbrengst liggen”De grootste trends in ‘data-driven’ marketing volgens de commissies van DDMAAgentic Commerce: Hoe win je wanneer algoritmes de aankopen doen?Veiligheid op de werkvloer: hoe de bescherming van werknemers te verbeteren?Gerelateerde artikelen


Agentic Commerce: Hoe win je wanneer algoritmes de aankopen doen?

Hoe CPG-merken search, loyaliteit en commerce vormgeven in 2026
