baZoeKa koopt Voordeelbundel.nl van failliet Compusafe

Ooit was Voordeelbundel.nl de eerste E-tailer binnen het dealernetwerk van baZoeKa en tot halverwege vorig jaar was Voordeelbundel.nl als dealer aan baZoeKa verbonden. Medio 2009 zijn de wegen van beide partijen gescheiden. Door economische omstandigheden is Compusafe enkele weken geleden failliet verklaard en zag het zich genoodzaakt Voordeelbundel.nl in de etalage te zetten. baZoeKa zag voldoende aanknopingspunten om Voordeelbundel.nl een gezonde en rendabele doorstart te geven en handelde slagvaardig. Met de overname is Voordeelbundel.nl weer in handen van de partner waarmee het begon.
Edwin Poorthuis, eigenaar van baZoeKa, kent dan ook geen enkele twijfel over de mogelijkheden die de overname biedt: ‘Wij kennen de markt als geen ander en daar bestaat nog een duidelijke behoefte aan een site als Voordeelbundel.nl. De focus van Voordeelbundel.nl zal, zoals de naam al doet vermoeden, komen te liggen op bundels waarin vast internet, mobiel internet, telefonie en/of tv als twee-in-een- of alles-in-een-paketten worden aangeboden. Waar veel van onze andere strategische E-tail partners vooral vergelijkingen mogelijk maken op prijs, willen we met Voordeelbundel.nl een volledige, inhoudelijke vergelijking bieden. Op deze manier wordt Voordeelbundel echt van toegevoegde waarde voor providers én consumenten.’
Voordeelbundel.nl zal als aparte werkmaatschappij binnen baZoeKa gaan functioneren, waarbij het beheer van de site en de uitbating ervan richting de consument zal gebeuren door InternetInvestering. baZoeKa zal optreden als eerste aanspreekpunt voor de providers. InternetInvestering en baZoeKa werken al op vergelijkbare wijze samen voor onder andere www.phonehouse.nl/internet en de E-tail abonnementenverkoop van Media Markt.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.