Industry Wire

Geplaatst door Experian CheetahMail

Experian neemt de grootste e-mail marketing provider van Brazilië over

Den Haag, 5 augustus 2011 – Experian kondigt de overname van de Virid Interatividade Digital Ltda aan, de grootste e-mail marketing provider van Brazilië

Virid (opgericht in 1996) is de grootste e-mail marketing service provider in Brazilië en biedt e-mail delivery, e-mail op basis van segmentatie naar gedrag, real-time campagne rapportages, mobile delivery en social media-integratie. Het bedrijf heeft meer dan 800 directe en 3.000 indirecte klanten, waaronder retailers, reclamebureau’s en media bedrijven.

De overname is een verdere stap in de strategie van Experian om wereldwijd uit te breiden in haar digitale marketing-activiteiten. Het breidt het geografische bereik van de e-mail marketing activiteiten uit met de belangrijke markt Brazilië. Hierin zal Virid deel uit maken van Experian Marketing Services in Latijns-Amerika. Experian is wereldwijd de grootste permission based e-mailserviceprovider, en verleent haar diensten in alle top 10 reclamemarkten in de wereld, waaronder de VS, het Verenigd Koninkrijk, Duitsland, Frankrijk, China en nu ook Brazilië.

“Met deze overname onderstreept Experian haar verbintenis in het verstrekken van nationale en internationale merken in Brazilië met innovatieve digitale marketing diensten. Na de succesvolle lancering van Experian Hitwise in Brazilië, onze digitale marketing intelligence service, biedt de toevoeging van Virid organisaties de allerbeste e-mail marketing om hen te helpen een hoge return on investment van hun marketinguitgaven te realiseren “, aldus Steve Lomax, Managing Director, Experian CheetahMail, EMEA.

Walter Sabini Jr, oprichter en CEO, Virid: “Wij zijn enthousiast deel uit te maken van Experian en te profiteren van het wereldwijd bereik, middelen en data expertise van Experian. Deze overname betekent dat onze bestaande klanten nu ook profiteren van toegang tot de uitgebreide marketing diensten van Experian. ”
Op 31 december 2010 had Virid een omzet van R $ 9m (c.US $ 5m) en totale activa van R $ 2 m (c.US $ 1m) Virid is overgenomen van oprichters (aanhouders en management). De overname is gefinancierd uit bestaande kasmiddelen van Experian.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht