Industry Wire

Geplaatst door Ambassadors

Herpositionering van “The Ambassadors” naar “Ambassadors”

Ambassadors, creative production studio, werkt samen met art director en filmmaker Christian Borstlap, oprichter van Part of A Bigger Plan. Onderdeel van de samenwerking is de herpositionering strategie en een compleet vernieuwde huisstijl.

Als antwoord op de snel veranderende reclame wereld, heeft Ambassadors zich ontwikkeld tot een creative production studio die zich, naast de bestaande onderdelen zoals visual effects, 3d, sound design, muziek compositie en grading, ook richt op design & animation, innovatie en geïntegreerde productie.

Ambassadors is opgericht in 2007 met als doel een platform te bieden waar creatieven samenwerken met makers. De afgelopen 12 maanden is de studio bijna verdubbeld in grootte. Inmiddels werken er meer dan 50 Ambassadors dagelijks samen met creatieven, regisseurs, bureaus en merken aan hoge kwaliteit producties van over de hele wereld.

Christian Borstlap: “Part of A Bigger Plan heeft met veel plezier samen met de Ambassadors gewerkt aan hun nieuwe huisstijl. Ze zijn in hun vakgebied een van de ‘best kept secrets’ en ik ben trots op het resultaat! Graag wil ik in het bijzonder designer Marleen Knuttel bedanken.

Halbo van der Klaauw: founder van Ambassadors: “Christian is een visionair en heeft een geweldig oog voor detail. We hebben eerder samengewerkt voor klanten als Louis Vuitton en het Rijksmuseum. Hij was voor ons de perfecte persoon om Ambassadors visueel te ondersteunen en naar onze nieuwe positionering.”

Sebastiaan Roestenburg, componist en founder: “Toen Christian de nieuwe huisstijl voor het eerst aan ons presenteerde, wisten we direct dat we op het juiste pad zaten. Het logo laat op een mooie manier de verbondenheid zien van de verschillende studio’s, en daarnaast de diversiteit van elke afzonderlijke disciplines.”

Om de nieuwe huisstijl te bekijken en voor meer informatie over Ambassadors, ga naar www.ambassadors.studio

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht