Laat iedereen zien dat je geslaagd bent met de unieke KPN Eindexamen Lens in samenwerking met Snapchat

Amsterdam, 8 juni 2022 – 9 juni is het weer zo ver. Dan horen alle eindexamenleerlingen in Nederland of ze geslaagd zijn. Om dit bijzondere moment te vieren heeft Snapchat samen met KPN een Lens ontwikkeld om op ludieke wijze dit feestelijke nieuws te delen met vrienden en familie.
Het is de eerste keer dat KPN een Lens voor Snapchat laat ontwikkelen en plaatst zichzelf hiermee in het hart van de doelgroep. Snap bereikt in Nederland ruim 90% van alle jongeren in de doelgroep van 13 tot 24 jaar én is leidend op het gebied van Augmented Reality.
“Je eindexamenuitslag krijgen is een bijzonder moment en onthoud je vaak voor de rest van je leven. Voor KPN een mooie kans om juist op dit moment interactie met de doelgroep op te zoeken. We weten dat de eindexamenuitslagen voor een flinke piek in activiteit op Snapchat zorgen. Wij zijn dan ook ontzettend enthousiast over de Snap Lens, waarmee geslaagden dat moment net iets specialer en feestelijker kunnen vastleggen,” aldus Angela Snijders, Communicatie Adviseur KPN.
Hoe de Lens werkt? Simpel: open de Lens op Snapchat, maak een selfie, roep “Geslaagd!” (open je mond) en dan barst het feest letterlijk los met confetti, slingers, toeters en bel
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.