Industry Wire

Geplaatst door BRANDVUUR

“Food” gedreven marketing- en activatie bureau BRANDVUUR nieuwste speler in bureauwereld

BRANDVUUR is een nieuw creatief bureau, een “one stop shop” waar merken, marketeers, reclamebureaus en producenten terecht kunnen voor hun food-gerelateerde creatie, marketing en activatievraagstukken.

De focus hierbij ligt op strategische concepten, creatieve campagnes, de inzet van de juiste food-influencers en de ontwikkeling van impactvolle en spraakmakende activaties. Met specialistische kennis, cross-mediaal denken, ruime ervaring aan de merkenzijde, “de bon goût” en een uniek netwerk in de wereld van food is BRANDVUUR een food-marketingbureau dat waarde toevoegt aan het huidige aanbod van bureaus in Nederland.

Het aandeel en de invloed van de foodindustrie in de media, de retailsector en evenementenbranche blijft maar groeien. Nederland heeft dankzij de culinaire revolutie van de afgelopen 10 jaar een uitstekende culinaire reputatie en identiteit opgebouwd, vol vernieuwing, duurzaamheid, kennis en een uniek smaakpalet. De identiteit en het imago van de consument wordt mede bepaalt door de keuzes die de consument maakt op het gebied van waar men eet, wat men eet en koopt en waarmee men wel of niet gezien wilt worden. Kortom “Je bent wat je eet”!

Oprichter en creatief strateeg Tijno Verkerke

Wij geloven dat je als je in de Food marketing wilt je slagen, je waarde en expertise moet toevoegen en moet onderscheiden De tijd van generalisme is voorbij. Jarenlang heb ik aan de merkenzijde gewerkt (o.a. Marketing Manager Elle Eten, Brand Activation Manager FOX Networks Group en Brand Manager 24Kitchen). Nederland kent veel goede PR-, Reclame, Contentbureaus, en toch op inhoudelijk creatief-culinair kunnen wij nog veel waarde toevoegen. De identiteit en het imago van de consument wordt vandaag de dag mede bepaalt door de keuzes die de consument maakt op het gebied van waar men eet, wat men eet en koopt. Kortom “Je bent wat je eet”! Bureau BRANDVUUR gelooft hier het onderscheid te kunnen maken.  Wij hebben ons gespecialiseerd in creative concepting, merk activaties, contentcreatie en social-media marketing.  Wij begrijpen marketeers, voorspellen trends, denken multidisciplinair en nemen verantwoordelijkheid van creatie tot en met productie. Wij zijn de vijfde smaak  (umami) voor de wereld van food retail, media en events en zijn hier om de harten en tongen van smaakminnend Nederland te veroveren. We worden graag uitgedaagd!

Brandvuur werkt al enkele maanden achter de schermen aan diverse projecten, maar treedt nu uit de anonimiteit door officieel de deuren van haar bureau voor nieuwe klanten te openen. Ons kernteam bestaat uit twee creatieve seniors uit de food, media en entertainment business, aangevuld met diverse experts uit ons netwerk.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht