Inspiratie en oplossingen voor de IT van de toekomst op Channel Trends+Visions

ALSO organiseert op 19 mei opnieuw het CTV event – dit keer onder het motto “Transform2perform”. Channel Trends+Visions staat in het teken van grote transformaties die plaatsvinden in de ICT-industrie.
Channel Trends+Visions zal voor het eerst gelijktijdig in 25 verschillende landen plaatsvinden in een hybride formaat.
De focusonderwerpen van dit jaar zijn Duurzame IT en XaaS. Er staan internationale paneldiscussies en inspirerende keynote speeches op het ochtendprogramma van Gustavo Möller-Hergt (CEO van ALSO) en Wendy Mars (President EMEAR bij Cisco).
In de namiddag komen er vanuit de deelnemende landen specifieke onderwerpen aan bod zoals Cloud, IoT en de IT-infrastructuur van de toekomst. Er staan ook presentaties van o.a. Microsoft, HP, Poly, Logitech, RealWear en Apple op het programma.
Wij nodigen u ook uit om deel te nemen aan Channel Trends+ Visions.
Het volledige programma en het inschrijvingsformulier vindt u hier: www.alsoctv.com
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.